Terugblik 2024 en vooruitblik 2025
van mijn autismecoachbedrijf Insight Aut
In deze blog blik ik terug op 2024 en kijk ik vooruit naar 2025 voor mijn autismecoachbedrijf Insight Aut. Lees verder om te ontdekken hoe Insight Aut en ik, Floor Schmeets, ons verder hebben ontwikkeld.
Autismeworkshops
In 2024 ben ik gestart met het geven van autismeworkshops op de eerste woensdag van de maand. Elke workshop heeft een specifiek thema:
- Het Autisme Belevenis Circuit
- Stresssignalen en oorzaken bij autisme
- Balans houden tussen inspanning, ontspanning en grenzen met autisme
- Basiskennis autisme
Tijdens de workshops deel ik ook mijn persoonlijke ervaringen.
Vanaf 5 februari 2025 starten de workshops weer, en het eerste thema zal gaan over stresssignalen en oorzaken bij autisme.
Voor 2025 hoop ik daarnaast het Autisme Belevenis Circuit bij bedrijven en organisaties te kunnen introduceren.
Klik op de knop voor meer informatie over autismeworkshops.
Autismecoaching
Helaas bleek ik nog net te jong om met Insight Aut WMO-aanbieder te worden in de regio Midden-Holland. Wel was het fijn om te horen dat de rest van de benodigde papieren in orde was. Hoewel het even een teleurstelling was, duurde dat niet lang. Ik vind namelijk altijd weer een andere weg. Mensen die zelf willen en kunnen betalen, kunnen sowieso bij mij terecht voor begeleiding en ondersteuning.
Klik op de knop voor meer informatie over de autismecoachtrajecten.
Autismetraining met SKJ-punten
Samen met begeleidingsorganisatie ZIJN heb ik dit jaar een autismetraining ontwikkeld. De training biedt algemene kennis over autisme, waaronder verschillende vormen van begeleiding voor mensen met autisme, oude en nieuwe theorieën, en een verdieping in co-morbiditeit. Tijdens de training deel ik ook mijn ervaringskennis over mijn eigen autisme.
Het doel van de training is om professionals te helpen mensen met autisme beter te begeleiden en het onderscheid te leren maken tussen autisme en andere diagnoses.
De training is geaccrediteerd met 3,5 SKJ-punten.
Samen met Gerlo Sogtoen hebben we dit jaar drie teams van ZIJN getraind op het gebied van autisme.
In 2025 hopen we nog meer teams van andere organisaties te trainen of een groep van individuele deelnemers die hun kennis over autisme willen verdiepen.
Mijn eigen en bedrijfsontwikkeling
Samen met Insight Web heb ik mijn verkoopfacturen in 2024 weten te verdubbelen en mijn omzet bijna verdubbeld. Daarnaast heb ik veel leuke en gezellige mensen leren kennen, van wie sommigen zelfs klant zijn geworden.
Ik ben gegroeid in mijn zelfvertrouwen en heb nog meer vertrouwen gekregen in mijn bedrijf.
Ook heb ik een duidelijker beeld gekregen van de toekomst van Insight Aut. Mijn missie is om mijn ervaringen met autisme nog meer te delen en anderen te helpen de vertaalslag naar autisme te maken!